Xilence XP650R10 PC-netvoeding 650 W ATX 80 Plus Bronze
Fabrikant:Xilence
Artikelnummer:XP650R10
EAN-code:4044953503436
Shopscore | 0 (0)
6 days
6 days
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Shopscore | 0 (0)
3
Meest populaire producten
Inter-Tech Desktop Voeding 500W
€ 25.65 Inter-Tech Desktop Voeding 500W
LC420H-12 V1.3 420W
€ 32.95 LC420H-12 V1.3 420W
88882098 PC-netvoeding
88882193 Uitsteekmodule
Netzteile PC -
88882099 PC-netvoeding
88882103 Laptop netvoeding
Akyga Basisreeks Voeding - 400 Watt - 120 mm - 80 Plus
€ 22.63 Akyga Basisreeks Voeding - 400 Watt - 120 mm - 80 Plus
88882188 Uitsteekmodule 160 W
€ 16.95 88882188 Uitsteekmodule 160 W
RP420 ECO Silent Desktop Voeding 420W
€ 37.99 RP420 ECO Silent Desktop Voeding 420W
Performance C XP600
Desktop Interne Voeding ATX 600W V3.1 PFC - Zwart
€ 56.34 Desktop Interne Voeding ATX 600W V3.1 PFC - Zwart
Desktop Mini 90w Netvoeding 90 W